Zákroky

Aplikace Botulotoxinu

Jedná se o nechirurgický zákrok, prováděný ambulantně, bez nutnosti rekonvalescence. K odstranění vrásek je používán léčivý přípravek s obsahem boulotoxinu, který se aplikuje tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách do svalů. Účinkem botulotoxinu dojde k dočasnému přerušení nervosvalového přenosu vzruchu, a tím k požadované svalové relaxaci. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Léčba nezanechává žádné jizvy. Botoxem lze odstranit i nadměrné pocení podpaží, na ploskách nohou a dlaních.

Zákrok řeší tyto partie: Vrásky a odstranění pocení.

Číst více Objednat se

Výplně kyselinou hyaluronovou

Aplikace výplňového materiálu je pro klienty jednoduchá, časově nenáročná a nevyřadí klienta z běžného životního rytmu. Pro úspěšnou aplikaci a výsledný efekt je důležité, aby materiál byl kvalitní, bezpečný a hypoalergenní. Před aplikací výplně je důležitá konzultace s lékařem, který rozhodne o tom, který typ výplně je pro Vás nejvhodnější. Nejčastěji používáme gel z kyseliny hyaluronové, který je bezpečný, hypoalergenní, snadno aplikovatelný, navozuje novou tvorbu kolagenu, váže vodu.

Zákrok řeší tyto partie: Ochablé kontury, rty – omlazení, zvětšení a krk a dekolt.

Číst více Objednat se

Mezoterapie mikrojehličkovým perem

Mezoterapie je  metoda, pro omlazení a hydrataci  pokožky,  vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti,  a vyhlazování  jizviček po akné či neštovicích.

Zákrok řeší tyto partie: Vrásky, ochablé kontury, kruhy pod očima, krk a dekolt, akné, pigmentace, rozšířené póry, kosmetické ošetření pleti, celulitida a strie.

Číst více Objednat se

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je další formou odstranění tuku z těla bez nutnosti operace. Pokud je formování vaší postavy různými dietami či sportem sice úspěšné a máte normální tělesnou váhu, jen na některých místech je viditelný přebytek nahromaděného tuku, pak je pro vás tato metoda ideální. V současnosti je hojně využívána především v oblasti obličeje, k odstranění podbradku a zformování dolní čelisti. Je však možné ji úspěšně využít i na všech ostatních partiích těla, např. v oblasti břicha, boků,  hýždí.

Zákrok řeší tyto partie: Podbradek a hubnutí.

Číst více Objednat se

Depilace cukrovou pastou

Složení cukrové pasty je 100% přírodní. Nevyvolává alergické reakce a může být používána i na velmi citlivých místech jako je obličej nebo intimní partie. Je vhodná pro ženy i muže, diabetiky, v těhotenství, ... Nemusí se nijak složitě zahřívat a připravovat.  Je vodou rozpustná a tím snadno odstranitelná z kůže.

Zákrok řeší tyto partie: Chloupky.

Číst více Objednat se

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda  k rychlému a účinnému  omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný  k omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štetečku na obličej a samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Zákrok řeší tyto partie: Vrásky, krk a dekolt, akné, pigmentace, rozšířené póry a kosmetické ošetření pleti.

Číst více Objednat se

Formuláře na webové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA: Ochrana soukromí a smluvní podmínky.