Depilace cukrovou pastou

Složení cukrové pasty je 100% přírodní. Nevyvolává alergické reakce a může být používána i na velmi citlivých místech jako je obličej nebo intimní partie. Je vhodná pro ženy i muže, diabetiky, v těhotenství, ... Nemusí se nijak složitě zahřívat a připravovat.  Je vodou rozpustná a tím snadno odstranitelná z kůže.

Odstranění chloupků cukrovou pastou je účinné, snadné a šetrné. Pravidelnou depilací se růst chloupků zpomaluje, zvláště při následném ošetření protirůstovými enzymy. Tato metoda je téměř bezbolestná, chloupky jsou odstraňovány po směru růstu. Cukrová pasta je měkká, chloupky se nelámou a tím se minimalizuje riziko zarůstajících chloupků.

Jaká je příprava  na depilaci?

Pokyny v den depilace - před?

Pokyny v den deplilace – po ?

Pro koho není vhodná?

Často se ptáte

Je tato metoda depilace bolestivá?

Protože se jedná o vytrhávání chloupků, tak mírná bolest je cítit. Tato bolest je však mnohem mírnější než při depilaci voskem či depilačním strojkem, neboť chloupky se vytrhávají po směru růstu a cukrová pasta způsobuje lehké uvolnění z folikulu. 

Jak dlouhá je doba než chloupky opět dorostou?


Dorůstání chloupků je u každého velmi individuální, je důležitá hormonální aktivita a typ chloupků. Zpravidla vydrží pokožka hladká 3 týdny. Avšak někomu chloupky narostou již po třech týdnech, jinému až po dvou měsících. Můžeme tedy říci, že účinek této depilace je nejméně 3 týdny a maximálně 8-10 týdnů. Opakovanou depilací však ochlupení řídne a slábne, a proto aplikaci doporučujeme opakovat.