Mezoterapie mikrojehličkovým perem

Mezoterapie je  metoda, pro omlazení a hydrataci  pokožky,  vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti,  a vyhlazování  jizviček po akné či neštovicích.

Mezoterapie se aplikuje na pokožku obličeje, krk, dekolt a ruce pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístroje tzv. derma pera. Toto pero pomocí mikro jehliček vpravuje sérum,  kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Účinné  látky, které jsou vpravovány pomocí mezopera do střední vrstvy kůže, podporují   regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru.. Mezoterapií lze ošetřovat vrásky, akné a jizvy.

Mikrojehličkové pero využívá nástavce s 36 jehlami, které vertikálně propichují kůži. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek hluboko do podkoží a snižují také bolest a diskomfort. Zatímco klasická válečková mezoterapie tvoří v kůži malé zářezy, derma pero tvoří jemné vpichy.

Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci.

Často se ptáte

Jaké typy mezoterapie používáme?

Na našem pracovišti aplikujeme klasickou injekční mezoterapii a rovněž mezoterapii aplikačním perem, která je vhodná zvláště pro klienty, kterým je injekční aplikace nepříjemná. Mezoterapie bývá někdy zaměňována s výplněmi, což je však chybné. Výplně obsahují vždy zasíťovanou kyselinu hyaluronovou, která má jiné vlastnosti. 

Co je mezoterapie aplikačním perem?

Aplikace spočívá nejprve v nanesení mezoterapeutického séra na pleť. Poté se přiloží aplikační pero, které narušuje svrchní vrstvu kůže a usnadňuje průnik séra do pokožky. Metoda je spojena s minimálními riziky a je všeobecně velmi dobře snášená. Narozdíl od klasické mezoterapie (injekční) umožňuje ošetření větších ploch vč. hrudníku, břicha nebo hýždí. 

Jak často mezoterapii podstoupit?

Obecně 4 až 6 sezení dle typu lokality a problému. 

Je nutná příprava před zákrokem?

Žádná speciální přípava není nezbytná. Na ošetření přijďte nejlépe bez nalíčení (pokud se jedná o obličejové partie), pokud není možné, budete odlíčeni před ošetřením u nás.

Je zákrok bolestivý?

Zákrok je spojen s pocitem tlaku a svědění mírné intenzity. Zákrok je minimálně nepříjemný. 

Jak dlouho zákrok trvá?

Zákrok trvá maximálně 20 - 30 minut dle lokality.

Formuláře na webové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA: Ochrana soukromí a smluvní podmínky.