Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda  k rychlému a účinnému  omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný  k omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štetečku na obličej a samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Celý proces se spustí působením kyselin A-H-A a dokončují jej kyseliny P-H-A. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají altahydroxylové kyseliny do pleti rychleji a plní svou základní exfoliační funkci. Větší molekuly P-H-A jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin A-H-A.

Výsledkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření. Vaše pleť bude hladší, zářivější, mladší, jemnější a čistější bez jakékoliv poskvrny.

V našem salonu používáme několik druhů chemických peelingů, od jemnějsích koncentrací po podstatně silnejší koncentrace a vše zavísí na konzultaci a problému, který budeme řešit.

Co se řeší chemickým peelingem?

Pro koho je toto ošetření vhodné?

Tento druh ošetření všechny typy pleti, zejména pak mastnou, předčasně stárnoucí, pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Zejména výborných výsledků dosahujeme u nečisté a aknozní pleti.

Často se ptáte

Jaká je příprava před ošetřením?

Pro klientku před ošetřením nečekají žádná omezení

Je aplikace peelingu bolestivá?

Není bolestivá,  při aplikaci ucítíte   štípání a pálení

Jak bude pleť bezprostředně po ošetření vypadat?

Po ošetření bude pleť začervenalá až rudá, ale vše záleží na typu peelingu, několik dnů může docházet k  drobnému či o něco většímu olupování dle použité koncentrace 

Jak často podstoupit chemický peeling ?

Zpravidla se dělají 3 – 6 sezení, dle typu pleti a problému, který řešíme, po konzultaci však uděláme plán na míru pro každeho klienta