Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda  k rychlému a účinnému  omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný  k omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štetečku na obličej a samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Celý proces se spustí působením kyselin A-H-A a dokončují jej kyseliny P-H-A. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají altahydroxylové kyseliny do pleti rychleji a plní svou základní exfoliační funkci. Větší molekuly P-H-A jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin A-H-A.

Výsledkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření. Vaše pleť bude hladší, zářivější, mladší, jemnější a čistější bez jakékoliv poskvrny.

V našem salonu používáme několik druhů chemických peelingů, od jemnějsích koncentrací po podstatně silnejší koncentrace a vše zavísí na konzultaci a problému, který budeme řešit.

Co se řeší chemickým peelingem?

  • rohovatění pleti
  • stárnutí pleti
  • hyperpigmentace
  • nečisté a aknózní pleti
  • jemné vrásky
  • jizvy po akné

Pro koho je toto ošetření vhodné?

Tento druh ošetření všechny typy pleti, zejména pak mastnou, předčasně stárnoucí, pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Zejména výborných výsledků dosahujeme u nečisté a aknozní pleti.

Jaké partie zákrok řeší?

Často se ptáte

Jaká je příprava před ošetřením?

Pro klientku před ošetřením nečekají žádná omezení

Je aplikace peelingu bolestivá?

Není bolestivá,  při aplikaci ucítíte   štípání a pálení

Jak bude pleť bezprostředně po ošetření vypadat?

Po ošetření bude pleť začervenalá až rudá, ale vše záleží na typu peelingu, několik dnů může docházet k  drobnému či o něco většímu olupování dle použité koncentrace 

Jak často podstoupit chemický peeling ?

Zpravidla se dělají 3 – 6 sezení, dle typu pleti a problému, který řešíme, po konzultaci však uděláme plán na míru pro každeho klienta

Formuláře na webové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA: Ochrana soukromí a smluvní podmínky.